Otwieramy nowy sklep TekStylowo w Krasnymstawie

Otwieramy nowy sklep TekStylowo w Krasnymstawie

Krasnystaw to miejscowość w województwie lubelskim słynąca z najstarszego w Polsce święta chmielu i piwa. Każdego roku impreza ta odbywa się w przedostatni weekend sierpnia i trwa aż trzy dni. Wówczas do miasta przybywają dziesiątki tysięcy biesiadników, chcących wspólnie świętować dzień złotego trunku. Krasnystaw już niebawem stanie się także stolicą mody używanej. To właśnie w tym mieście otwieramy kolejny lumpeks sieci TekStylowo. W nowym oddziale na krasnostawian czekać będzie modna odzież używana, którą z pewnością doceni każdy miłośnik dobrego stylu. Kiedy i gdzie zarezerwować dzień na zakupy w lumpeksie? O tym przeczytacie w dzisiejszym artykule.

Nowy lumpeks w Krasnymstawie

Wielkie otwarcie nowego oddziału TekStylowo zaplanowane jest na 10 lutego 2023 roku. Lumpeks w Krasnymstawie powstanie przy ulicy Kościuszki 13, a wrota do królestwa odzieży używanej zostaną otwarte już o godzinie ósmej rano. Z pewnością nie zabraknie tam tanich ubrań dla kobiet, mężczyzn, a także dzieci. TekStylowo to sklep, w którym znajdziemy również wszelkiego rodzaju akcesoria, np. torebki, kapelusze czy paski. Co więcej, klienci tego sklepu będą mogli także kupić świetną chemię gospodarczą. 

<img data-src="nowy-sklep-TekStylowo.jpg"alt="Wnętrze sklepu TekStylowo">

Cykl sprzedaży w TekStylowo

Nie bez powodu wszystkie nowe oddziały wielkopowierzchniowych sklepów TekStylowo otwieramy w piątki. Otóż tego dnia następuje całkowita wymiana asortymentu, a markowa odzież używana jest na wyciągnięcie ręki. Znajdziemy tam ubrania od projektantów, takich jak Gucci, Prada czy Versace, a z każdym kolejnym dniem możemy spodziewać się coraz to niższych cen. Jak zatem wygląda cykl sprzedaży w TekStylowo? W każdy piątek następuje całkowita wymiana towaru i od tego dnia ceny codziennie topnieją:

– sobota -10%,
– poniedziałek -25%,
– wtorek -40%,
– środa -55%.
– czwartek – WYPRZEDAŻ, cały asortyment już od 1,80 zł za sztukę.

<img data-src="nowy-sklep-TekStylowo.jpg"alt="Ludzie w maseczkach w kolejce do kasy">

Jak mądrze robić zakupy w lumpeksie

Second handy to miejsca, gdzie króluje modna odzież używana, a niskie ceny i promocje powodują, że łatwo dajemy ponieść się zakupowemu szaleństwu. Właśnie dlatego tak ważne jest rozpoczęcie przygotowań do shoppingu jeszcze przed wyjściem z domu. Jak to zrobić? Na początek należy dokładnie przejrzeć swoją garderobę i zastanowić się, czego w niej brakuje. Drugim ważnym krokiem jest stworzenie checklisty, dzięki temu o niczym nie zapomnimy. Co więcej, lista pomoże w kontrolowaniu tego, co kupujemy i jak bardzo od niej odbiegamy. Gdy już ustalimy, czego nam brakuje, warto określić kwotę, jaką chcemy wydać, a następnie udać się na zakupy do lumpeksu. Jednak i tu należy uważać, gdy znajdziemy się już w second handzie i otoczy nas markowa odzież używana nie pozostaje nic innego, jak… wziąć głęboki wdech i wydech. Tanie ubrania potrafią porządnie zawrócić w głowie. Z tego powodu warto zachować trzeźwe myślenie i wybrać tylko te elementy garderoby, które są nam naprawdę niezbędne, a następnie dokładnie je obejrzeć. Dzięki temu zweryfikujemy, czy pożądana odzież nie ma ukrytych wad w postaci plam, rozdarć czy odkształceń, które nie sposób usunąć. Stosując się do tych zasad, z pewnością zaoszczędzimy miejsce w szafie, jak i pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *