Niedziela handlowa w kwietniu 2024 – cykl sprzedaży w TekStylowo

Niedziela handlowa w kwietniu 2024 – cykl sprzedaży w TekStylowo

Przed nami jeden z dłuższych weekendów w tym roku, który – jeśli dobrze rozplanujesz dni urlopowe – może trwać nawet 9 dni.
A w jego trakcie czeka Cię też dodatkowa okazja do zakupów. Tak, dobrze myślisz – to
niedziela handlowa w kwietniu. Kiedy jest i jakie sklepy będą otwarte? Tego dowiesz się z dzisiejszego artykułu. 

<img data-src="niedziela-handlowa-w-kwietniu.jpg"alt="Niedziela handlowa w kwietniu w TekStylowo">

Niedziela handlowa w kwietniu 2024

Czujesz w powietrzu zapach zbliżającego się wolnego? Oprócz oczywistych plusów z tego wynikających, jest też jeden minus, który trudno ominąć – mianowicie ogromny ruch w sklepach, który potęguje się przed każdym ustawowo wolnym dniem od pracy. Tym razem nie będzie inaczej, zwłaszcza że przed nami majówka 2024. Jest jednak sposób, aby uniknąć kilometrowych kolejek do kasy. Wystarczy zrobić zakupy w niedzielę 28 kwietnia, która jest dodatkowym dniem handlowym w tym roku. Przyzwyczajeni do sześciodniowego trybu handlowego, często o tym zapominamy. A to właśnie wtedy ruch w sklepach jest znacznie mniejszy. W tym miesiącu siódmego dnia tygodnia można udać się na zakupy w lumpeksie, do galerii handlowej, sklepu budowlanego czy supermarketu po rzeczy na grilla. Tylko przed wyruszeniem na shopping koniecznie sprawdź godziny otwarcia sklepów, które chcesz odwiedzić, ponieważ mogą one ulec zmianie. 

<img data-src="niedziela-handlowa-w-kwietniu.jpg"alt="Kobieta na zakupach w TekStylowo">

Zakupy w niedzielę w TekStylowo

Skoro zbliża się niedziela handlowa w kwietniu, to musimy przypomnieć, że tego dnia będą również czynne wszystkie oddziały TekStylowo, których jest już blisko 100 w całej Polsce. Zakupy w naszych second handach zrobisz w godzinach 8:00-18:00, a rabat będzie taki sam jak w sobotę. W sklepach z dostawami w piątek wyniesie on 10%. W lumpeksach, gdzie nowości pojawiają się co środę, wszystkie rzeczy kupisz 40% taniej. Natomiast w sklepach z wtorkowym cyklem sprzedaży ceny będą niższe aż o 55% od tych na metce. Aktualnie na wieszakach przeważają letnie ubrania i akcesoria, ale dostępne są też kurtki przejściowe, apaszki, odzież sportowa, a czasami nawet cienkie swetry. W wybranych sklepach TekStylowo znajdziesz też specjalny regał z chemią gospodarczą, dzięki którym domowe porządki będą znacznie przyjemniejsze.

<img data-src="niedziela-handlowa-w-kwietniu.jpg"alt="Szyld sklepu TekStylowo">

Majówka 2024, jak pracujemy w TekStylowo?

Majówka to czas, kiedy ma miejsce oficjalne otwarcie sezonu na grillowanie. Przy okazji zyskujemy dodatkowe dwa dni ustawowo wolne od pracy, które w tym roku wypadają niezwykle korzystnie, ponieważ łączą się z weekendem. 1. i 3. maja będą nieczynne wszelkiego rodzaju sklepy, w tym również lumpeksy, jak i punkty usługowe, wyłączając z tego lokale gastronomiczne. Jednak jak dokładnie będzie wyglądała majówka 2024 w TekStylowo, tego dowiesz się tutaj. Zmianom ulegnie cykl sprzedaży we wszystkich oddziałach, ale gwarantujemy, że najlepsze okazje z pewnością Cię nie ominą. 

<img data-src="niedziela-handlowa-w-kwietniu.jpg"alt="Sklepy stacjonarne TekStylowo w całej Polsce">

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *